| NeamtuRomanu123 a întrebat:

te rog raspunde-mi la o scurta întrebare nu știu d ce dar m-am indragostit de actrita australianca lucy fry adica personajul lylamdin mako mermaids am 14 ani si ea 22 acest an daca eu o sa am 22 de ani si atunci 29 credeti ca ar mai trebui sa-ma intalnesc cu pentru ca ia-m trimis un e-mail cu mine mi-a cerut o poza mine si a spua cand voi avea 22 de ani ar vrea sa-ma cunoasca adica m-a vazut cum arat la 14 ani anul acesta si vrea sa-ma cunoasca la 22 de ani credeti ca interesata de mine la ce mi-a spus si intrebarea este voi 22 de ani credeti ca ar mai trebui sa mai placa de ea chiar daca ea va avea 29 de ani voi da funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

laughing) Iti va trece cu timpul dragostea asta eu cred ca toti ne-am indragostit in copilarie de personajul pe care il indrageamwinking

| NeamtuRomanu123 explică (pentru NameHarris):

Mersi de sfat pacat ca nu am acum 22 de ani ca eumcunea ne-am fi putut intalni asta pacat dar mersi de sfat

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

laughing)) de ce tocmai de el te curenta laughing) bine?laughing)

15 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai lasa l**a ca te prosteste.

| NeamtuRomanu123 explică (pentru FABULOSUL6000):

Cine australianca aia actrita la mako mermaids

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru NeamtuRomanu123):

Nu ca tu ai nevoie de o femeie sa iti fta doua palme, sa nu mai visezi.

| Happyjump a răspuns:

Mai întâi învață sa scrii, apoi da-ti doua palme si trezeste-te, omule!

| StalkerSoul a răspuns:

laughing doamne, wake up!

| Anonymous999 a răspuns:

Wow virgula asta nu s-a inventat degeaba. Sincer ia-ti gandul de la ea, traieste in realitate, iesi cu o fata de varsta ta, ce simti tu pentru aia este o copilarie o sa-ti dai seama cand o sa mai cresti.

| NeamtuRomanu123 explică (pentru Anonymous999):

Cum adica tipa vrea sa-ma cunoasca peste cativa ani si e o problema daca ma combin cu o fata de 29 de ani daca eu am 22

| zerro17 a răspuns:

Prietene, da-ti doua palme si revino-ti.
Unu la mana, nu te asteapta nimeni 8 ani.
Doi, ea va avea 30 nu 29.
Trei si cel mai important. Ai 14 ani, esti a 8-a si tu habar nu ai sa scrii si sa aduni numere pan' la 100. Sunt curios in ce limba ai vorbit cu ea si cum v-ati inteles. Cine stie ce ti-a raspuns fata la mail.
Pune mana si invata ca sa nu rada fetele de tine cand le declari 'iubire-a'.

| NeamtuRomanu123 explică (pentru zerro17):

Baiete ea e australianca si in Australia se vorbeste engleza cum invatam noi la scoala si asa mi-a spus

| OchiDeVultur a răspuns:

Deci ma duc eu sa iau un cutit sa ma sinucid sau imi dati voi?

| Ciudin_Andreea_1996 a răspuns:

Si mie imi place acum de Zac adica Chai Romruen, dar sper sa treaca! Apropo sunt fata!

| NeamtuRomanu123 explică:

Ea va avea 29