| Seby88 a întrebat:

Salut.O fata mi-a spus ca nu e interesata sa ma cunoasca dar totusi imi raspunde la mesaje si rade cand mai glumim.Credeti ca chiar nu vrea sa ma cunoasca?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Politețe, nu știu de ce căutați semnale unde nu-s mai ales că la tine ți-a și zis clar BĂ NU

| Andreeush a răspuns:

Probabil că vrea să fiți amici.

| alexalx1234 a răspuns:

Dă-le naibii de fete. Dă-i block și vezi-ți de viață că fetele sunt profitoare și știu doar să își bată joc.

| Anonima163333 a răspuns:

Pai a zis ca nu este, deci nu este...

| pixeltinker a răspuns:

Nu iti pune încrederea in orice, poate fata respectiva răspunde din politete si tu ai fi fraier daca ai mai baga o in seama, crede ma nu merita din moment ce ti a spus asta, daca va vrea sa te cunoască te va cauta!