| mariy_4881 a întrebat:

tocmai am sosit din tabara. acolo am fost 3 clase. intr-o noapte la discoteca, m-am indragostit de un baiat! doar ca el este mai mik ca mine cu un an! nu stiu daca asta este o problema, dar imi place foarte mult de el. ce pot sa fac ca sa ii atrag atentia sau sa ii arat ca simt ceva pentru el fara sa ii zic clar in fata? tin sa specific ca am nr lui de tel si voi face rost zilele astea si de id lui de la o prietena. eu sunt o fire mai timida. va rog cat mai multe sfaturi.

Răspuns Câştigător
| NoName_8963 a răspuns:

Scapa de timiditate nu te va ajuta nu neaprat cu el ci cu baetiii in general pai vb cu el pe mess incerca sa va cun sh sa il faci pe el interesat de uh dar in legatura cu varsta din experieta iti zic ca s-ar putea sa nu mearga cel mai bine era cu un an mai mare dar nu e asa imp...Succes la cucerire thumbs up :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa ai curaj sa comunici cu el doar miscarile nu te vor ajuta sa obtii ceva ce vrei ci gura e baza omului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in situatia ta. cel mai bine e sa vorbesti cu el, asa am ajuns acum sa avem o relatie. sper ca am fost de ajutor