| Boonus80987 a întrebat:

Salut TPU,

Trec direct la subiect. As vrea sa stiu cum pot avea erictii mai puternice? In sensul ca nu vreau sa ma excit si dupa 3-4 minute " sa ma calmez ".

Am erictii slabe, din punctul meu de vedere, ma calmez foarte repede si cand nu trebuie. Mi-e teama sa nu patesc asta si cand v-oi ajunge sa intretin relatii intime cu prietena mea.

Mentionez ca nu beau bauturi acoolice, nu fumez si nu ma mastrubez ( decat daca simt nevoia o data la 4-5 saptamani. ).

Dau F.U.N.D.A

1 răspuns:
| MskDesign a răspuns:

Scuza-ma ca te intreb, dar cati ani ai? Incepe-ti viata sexuala cu adevarat si dupa mai vorbim.Inca nu este timpul sa iti faci griji pentru asa ceva.Iti faci griji degeaba.Masturbarea o data la 4-5 saptamani, e cam mult de asteptat.O sa ai ouale clocite inainte sa le folosesti.Fii barbat si fa o data pe saptamana macar.laughing