| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma deranjeaza destul de tare... de ceva vreme (2 saptamani) nu mai am erectii ca inainte si ce vreau sa spun prin asta este ca am erectii slabe sau ori nu am. Tin sa mentionez ca nu beau, nu fumez si nu m-am drogat vreodata. Tin sa mentionez ca ma masturbez des (2 sau 3 ori pe zi) o fi de la chestia asta sau o fi o problema serioasa? Va rog sa dati raspunsuri serioase pentru ca ma deranjeaza foarte tare chestia asta! Multumesc frumos si o zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva duce la probleme grave de erectie si mai tarziu, la imposibilitatea sa intertii un act sexual normal, cu o fata(fiidnca ristis a nu mai ai erectie cu ea, sau sa te scapi pe tine, in primele 10 secunde).
Se pare ca la tine este vorba de masturbare excesiva, odata ce te masturbezi de 3 ori pe zi, cand normal si sanatos este de 3 ori pe saptamana.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„o fi de la chestia asta sau o fi o problema serioasa?"
Păi de la ce crezi că este, măi tinere nou-născut? Tine-o asa, că va deveni doar un aparat de făcut pipi. Si e chiar serioasă.

| CosminCD a răspuns:

Cu siguranță! prea mult...las-o mai moale.

| mdc98 a răspuns:

Da, din cauza masturbarii sau a filmelor porno.

| Laur7010 a răspuns:

2-3 ori pe zi? Ca de la barbat la barbat...las-o mai moale ca dai in alte si nu e bine.