| MukMinunatul a întrebat:

Spuneti-mi de ce atunci cand intretin relatii intime nu mai simt placere ci nevoia de a merge la baie? Eu am zis ca este o posibila raceala... voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai o infectie genito-urinara. Trebuie sa te vada un medic (ginecolog daca esti femeie sau urolog daca esti barbat).

| Beatrice_5910 a răspuns:

Se presupune ca at cand femeia este excitat tare...valva i se umfla, apare si senzatia de a merge la baie, dar teoretic ii doar senzatia. Atata timp cat femeia este excitata nu poate urina.