| DeeaDede1010 a întrebat:

De o săptămână după ce seara întrețin relații intime, dimineața ma ustura jos. Menționez faptul ca nu folosesc prezervative și seara nu ma ustura deloc. Ma puteți ajuta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu te putem ajuta, dar un ginecolog ar putea, numai dupa ce faci niste analize citologice, sa vada ce infectie este prezenta.

| ywar a răspuns:

Intreaba-l pe puta uda pe unde umbla. El ti-o baga tie, dar poate o mai baga si alteia. Du-te la ginecolog.

| HadesSs a răspuns:

Poti fi mai multe cauze, lipsa preludiului si astfel lipsa lubrifierii sau aparitia unei infectii.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Probabil din cauza lui...