| NuStiuNimic a întrebat:

uite intrebarea mea :
am sa va spun povestea primadata si dupaceea am sa va pun intrebarea :
Deci totul a inceput cand o fata a inceput sa ma iubesca ( iubeasca nu a placea) si cu timpu am inceput si eu sa o iubesc si am fost si suntem impreuna am fost pe aceiasi strada si ne puteam intalnii ( parintii nostri nu sunt de acord) si acum de 1 saptamana s-a mutat si inca ne mai iubim foarte mult si si mie imi lipseste foarte mult si astazi a fost un pic cam ciudat nu mai stiam ce sa ii scriu si din greseala am scris ceva ce a suparat-o : intrebarea cum sa fac sa ii cer iertare pentru ca am incercat tot ce am putut si vreau neaparat sa ma impac iarasi cu ea ii o fire mai suparacioasa se supara repede va rog ajutati-ma cat mai repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ce ne-ai spus şi nouă... faptul că s-a mutat e foarte derutant pentru tine, că îţi lipseşte, că o iubeşti, că te simţi nasol de când a plecat. Cere-ţi iertare sincer pentru ce ai spus. Poţi face şi cum a spus KarinaV.S-ar bucura, presupun.

Mult succes şi un week-end cât mai plăcut!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cum de nu stii cum sa ii ceri iertare? A cere iertare nu e o mare problema atunci cand iubesti si cand esti iubit, iubire de care tu esti tare convins.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca din cauza ca o iubesti, te-ai emotionat si nu mai stiai ce sa-i spui. si bineinteles, nu uita de ''scuze''. sunt sigura ca undeva in inima ei o scanteie inca palpaie.

| KarinaV a răspuns:

Uite ce fac eu cand fac buba. Messenger IMVironments - Doodle si ii desenezi ceva dragut big grin si pastrezi putin loc ca sa ii scrii si imi pare rau sau te iubesc ^^.