| Bkwolf a întrebat:

am o problema, iubesc o fata de 2 ani. Totul a inceput acum 2 ani cand din greseala fara interes am inceput sa vorbesc cu ea. La inceput ea era foarte rece cu mine, dar cu timpul am inceput sa o cuceresc si s-a indragostit de mine (precizez ca era cu mine in scoala amandoi clasa a 8a, dar clase diferite). Dupa o perioada m-a intrebat daca vreau sa fiu cu ea...iar eu nu i-am raspuns nimic.si am vobit in continuare 6 luni, ea fiind indragostita de mine, eu de ea. Dupa 6 luni imi spune ca sunt rau, iar totul se strica "indepartandu-ne" acum sunte clasa a 9a, ea are niste colegi cu care umbla, dar aceei colegi sunt pampasi. Am incercat sa ma impac cu ea, dar nu mai vrea nici macar sa mai iasa sad cu mine afara sau macar sa ne int, am intrebat-o daca este suparata si ea mi-a spus ca "nu". Intrebarea ar fi: Cu ce am suparat-o? sau mai bine zis... dc a devenit asa de rece? sad asta ar fi povestea pe scurt povestea, Multumesc celor care dau raspunsuri serioase :*

Răspuns Câştigător
| HelpingHands a răspuns:

Pai, normal. ai jignit-o atunci cand nu i-ai raspuns daca vrei sa fii cu ea. Si te-a tinut minte. Ai face bine sa-i pregatesti ceva care sa-i arate ca-ti pasa de ea, ceva mai elaborat. Te gandesti tu la ceva: poate o scrisoare scrisa cu sinceritate, alaturi de un trandafir, ceva care sa arate ca esti dispus s-o cuceresti ca pe orice alta fata pe care ai putea-o iubi! Nu numai ca are nevoie sa ii arati ca-ti pare rau, dar are nevoie s-o faci sa se simta foarte importanta pentru tine. Si cred ca este exclus s-o mai lalaiti inca vreo cativa ani fara sa fiti impreuna pentru ca, probabil asta e ceva ce ii trezeste amintiri neplacute.

Multa bafta! Sunt curios ce-o sa faci...

| Bkwolf explică (pentru HelpingHands):

Hei mersii mult. povestea ii mai lunga da din ce ai spus tu mai sus, esti cel mai aproape, am sa incerc sa te tin la curent big grin

| Bkwolf explică (pentru HelpingHands):

Hei mersii mult, povestea ii mai lunga da din ce ai spus tu mai sus, esti cel mai aproape, am sa incerc sa te tin la curent big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ignoranta ta a facut ca fluturasii ei pentru tine sa zboare. Atata tot.

| Evusteffy a răspuns:

Pai presupun ca a inteles ceva gresit! Poate a inceput totul atunci cand nu i-ai raspuns sau poate s-a intamplat ceva in acele 6 luni si ea a interpretat gresit!