| Numee a întrebat:

Ultima data cand m-am masturbat s-a intamplat ceva ciudat. Eu aproape mereu fac in baie (acolo e mai sigur si am si unde sa arunc sperma dupa), m-am dus in baie mi-am dat pantalonii jos si am inceput sa mi-o frec. Cand eram pe terminare am simtit ceva ciudat si apoi in loc de sperma am inceput sa urinez, mi s-a mai intamplat asta da cand eram mic. Dupa ce am urinat nu mai aveam pofta de a mai freca-o, dar daca filmul era pornit am inceput din nou, dar de data aia a durat fff mult, la final a iesit sperma dar nu foarte multa.
Are ceva daca am urinat in timp ce mi-o frecam?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident că nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu are nimic. Se mai intampla asemenea fenomene, normale la baietii care se masturbeaza in exces.

| Sofer a răspuns:

Nu are.

| DeeaCarmen a răspuns:

Se mai întâmplă