| LoLa_2164 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa urinez greu si rar. Am ajuns la aproape o saptamana de cand nu am mai urinat.( nu mi s-a mai intamplat ). De obicei ajunge pana la 2-3 zile, chiar 4. De la ce? Inainte nu eram asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Asemenea situatie este o urgenta iar tu, in loc sa fii deja internata intr-o clinica de urologie, stai si intrebi " de la ce"!--- iti pui viata in pericol daca mai amani vizita la medic! Du-te chiar acum la urgente!

| bulin a răspuns:

Mergi cat se poate de repede la un doctor...ar putea fi vorba de un blocaj renal.

| Bibuşca a răspuns:

Du-te la doctor pentru ca el iti va da cel mai concret si bun raspuns!

Răspuns utilizator avertizat
| darkrider a răspuns:

Buna! parerea mea e ca s-ar putea sa fie grav. Du-te la doctor!

| babyblue23 a răspuns:

Bea multe lichide altfel risti sa faci un blocaj renal.De preferat apa.Si bauturi fara acid.E spre binele tau.

| yonutz1 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un doctor.

Răspuns utilizator avertizat