| Ianusik07 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu un sfat.Pe 10 noiembrie e ziua de nastere a iubitului meu, ce cadou i-as putea oferi?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai intrat pe aceasta sectiune, ofera-i ceva specific. Daca nu, numai tu stii ce-i place iubitului tau si de ce buget dispui. Un lantisor nepersonalizat este mereu binevenit!

| HaHaGirl a răspuns:

Cadouri poti face multe insa depinde de ce-i place si lui... eu i-am facut un party. a fost o surpriza ...desi nu eram impreuna de ziua lui el in california eu la miami pentru ca aveam o sedinta (sunt model) era cam suparat nici nu-l sunasem sa-i urez la multi ani, dar a venit el la miami si acolo a fost mega surpriza pe langa asta am pus pe cineva in domeniu sa faca o cina romantica pe malu marii acolo m-a surprins el pe mine cu altceva(nu conteaza)si pe langa asta el face o colectie de ceasuri renumite si i-am comandat un lurex unic facut special pentru el cu initialele mele pe el. poate ca tu nu dispui de atatia bani pentru un ceas ca asta dar poate un parfum sau un ceas (in general barbatilor le plac ceasurile) mai deosebit poate il va incanta sau poti face ca mine o cina nu la miami dar undeva unde sa fiti singuri. good luck:* PS. si eu am avut problema asta si a fost ceva spontan in afara de ceas care l-am comandat cu 3 luni inainte, si daca ai mai multi bani poti sa faci asa o mini-vacanta in 2 undeva poate in afara tarii..iti recomand bora bora e o insula de vis nu zici ca esti pe pamant dar sut foarte putine malluri si magazine sadinsa este foarte relaant si foooarte cald

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ca sa mergi la sigur - sex oral big grinbig grinbig grinbig grin

| Trolozaur a răspuns:

Avand in vedere ca noi il cunoastem pe iubitul tau si stim ca ii place alpinismul poti sa ii cumperi niste bocanci de alpinism, o sa ii placa la nebunie.

| andreynba a răspuns:

Poti sa ii faci o scrisoare frumoasa de dragoste, si sa ii iei de exemplu un glob personalizat cu voi, sau o perna personalizata, un puzzle cu voi, o cana etc. Gasesti acum pe internet o multime de siteuri de genul.

| DeFenDeR777 a răspuns:

Bine aceasta depinde de gusturile iubirului tau si de hobbyurile lui! De exemplu daca ii plac cintecele ii poti cadona un disc cu muzica! Daca ii place CARDISTRY II Poti cadona un pachet de carti de pe acest site cartidejoc.ro si a.s