| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa i iau tatalui iubitului meu de ziua lui de nastere?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Biblia. Cumpara-i o Biblie. Spune-i ca cineva ti-a zis ca are nevoie de ea -mai mult decat o sticla de vin, o scrumiera, ori un bibelou, ori o bluza, un tort sau orice altceva care este trecator pe pamantul acesta.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonimg):

Eventual si o cadelnita, sa citeasca din biblie si sa afume prin casa. laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna, depinde ce varsta are iubitul tau, de ziua lui, incearca sa nu dai tocmai o gramada de bani pe cadou, ii poti cumpara si ceva mic, ca simbol al iubirii tale pentru el. Daca esti mai mare, fa-i o surpriza.

| DenisaKarolina a răspuns:

Buna pai ii poti cumpara un parfum, O sticla de vin happy, daca ii plac animalele un animalut de companie ^-^

| alex1854 a răspuns:

Poti sa-i iei o sticla de vin, daca fumeaza o scrumiera!