| maite13 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine sa imi rezolv problema.

Deci.acum cateva zile am luat din telefonul baiatului pe care il iubesc numarul unei fete pe care el o suna,apoi i-am dat numarul varului-sau si acesta a sunat-o si a intrebat-o mai multe lucruri,iar ea i-a spus ca nu are nicio treaba cu el etc.dar mai tarziu baiatul pe care il iubesc a sunat-o si fata aia i-a povestit cine a sunat-o mai devreme,apoi el m-a sunat pe mine sa ma intrebe de ce i-am luat numarul si ne-am cam certat,iar eu m-am enervat foarte tare si i-am zis ca de geloasa...

Alalteri ne-am intalnit intamplator pe strada si am mai stat putin de vorba,iar el, dintr-una-ntr-alta, mi-a zis ca el m-a mintit o data iar eu de 7 ori pe el...atunci am vorbit,dar mai tarziu cand l-am sunat nu mi-a raspuns la telefon.

Eu vreau sa ne impacam, sa fim din nou ca inainte (prieteni buni) dar simt ca si-a pierdut increderea in mine, desi mi-am cerut scuze pentru fapta mea.Ieri l-am sunat iar si tot nu mi-a raspuns nici la telefon,nici la mesaje.Din pacate, el e si o fire mai orgolioasa si suparacioasa.

Va rog sa ma ajutati cu sfaturi, pareri despre ce ar trebui sa fac!

ofer FUNDA plus VOTURI

5 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Crezi ca el mai are incredere in tine,acum,dupa tot ceea ce ai facut?! Nici eu baiat intreg la minte nu ar mai avea incredere in tine,te asigur! Respecta mai mult intimitatea oamenilor! De ce te intereseaza cu cine vorbeste el?! Sa faca bors! Tu ai viata ta, daca nu sunteti impreuna, nu ai niciun drept sa ii umblii in telefon, darami-te sa te uiti cu cine vorbeste!
Poate am fost cam dur, dar am spus doar adevarul!

| RAY a răspuns:

Da chiar l-ai mintit de 7 ori?

| maite13 explică (pentru RAY):

Nu,tocmaid e asta ma deranjeaza...el crede ca mereu l-am mintit

| DaSuntAnonima a răspuns:

``daca ma iubesti intr`adevar ma ierti ..eu te iubesc si normal ca m`am simtit atacata cand am vazut ca vorbesti cu ea sad ``
nu`i da mesaje kilometrice. anumiti baieti au nesimtirea de a se uita peste mesaj dar nu de a citi cand e lung.

p.s.: trebuia sa-mi dai mie nr ei ca o sunam eu si ma dadeam drept tu cred ca isi schimba nr de tel...

| 保羅 a răspuns:

Spune- ca il iubesti foarte mult si spune-i sa te ierte ca nu o sa se mai intample