| Denis47864338943 a întrebat:

Salut TPU, vin cu o întrebare. Am 18 ani si ma înțeleg foarte bine cu mama unei colege de școală, ea are aproximativ 48-50 de ani, nu stiu exact (arată foarte bine pentru vârsta ei). Am oarecum o atracție pentru ea dar cred ca este si invers (ea este si divorțată de 2 3 ani). Imi mai trimite mesaje cu"frumosule, ce faci "etc si mai discut cu ea, dar nu enorm de mult. In schimb cand suntem fata-n fata e super bine, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, sa fac primul pas, dacă ma refuză (sa nu par ciudat). E un milf perfect. Ceva sfaturi, ce pot face, cum imi pot da seama, ce ar trebui sa spun etc, orice sfat e bine venit, mai ales daca v-ati aflat si voi intr-o astfel de situație. (ma vad o data pe sapt personal cu ea cand așteaptă la un salon si stam vreo 10 min singuri) Dau funda!

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Mie intuitia imi spune ca poti sa mergi la sigur. Sunt aproape sigur ca ea si-ar trage-o cu tine, dar nu stie daca tu esti interesat de ea sau esti dragut cu ea doar din politete. Spune-i ca-ti place de ea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci in primul rind femeia vrea sa fie politicoasa cu tine nimic mai mult, tu i ti faci iluzii, ea are copil doar nu crezi ca se uita la tine ca la un viitor partener, fata ei este de varsta ta? Daca tu ai 18 ani si fata ei tot 18 ani ar trebui sa aiba, iar acum gîndeste te tu baiat de 18 ani te afisezi cu o femeie de 50, bate la ochi, daca fata ei este de seama ta de ce nu te imprietenesti cu ea, si fi sigur ca mama fetei te ar refuza daca vi cu propuneri de a forma voi doi un cuplu tu 18 ea 50, ti ar putea fi mamă.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai lasa-o in pace si ai face sex pe viitor doar cu sotia ta cand o vei avea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu confunda blandetea unei mame, cu avansul la sex, ca te inseli amarnic si risti sa mearga la director si sa faca plangere, sau sa faca un taraboi de sunt chemati parintii tai la scoala.

| Hammurabi a răspuns:

Pur și simplu fă-ți curaj și îndrăznește.
Și dacă te refuză, ce? Ce pierzi? Ce nu ai?
Dacă e divorțată și se bagă în seamă cu tine, e foarte posibil să fie tentată...

| Legion7X a răspuns:

Nu stiu care îi treaba ei cu cerere de prietenie pe Facebook către tine dar ar trebui să o testezi cu o cafea sau o prajitură, ori ceva de genul ca să mai schimbați o vorbă. De ce ți-ar da mesaje, " ce faci frumosule" ce faci frumosule este o exprimare foarte aiurea și ciudată, raportat cu vârsta ta 18 de la mama unei colege. Ce mamă ai văzut că se exprimă așa cu colegi de clasă a fiului sau fiicei. laughing
Sună aiurea.

De fapt Ai 18 ai buletinul, nu 12 ani ca să zici că ești mic, și te întâlnești cu ea pe stradă și se exprima așa, într-un mod al admirației de copil.

Poate ești, înalt sau bine legat la corp, depinde cum te vede ea. Sunt multe pe ascuns cu tipi de 24, 25. mie îmi suna a altceva laughing

| Denis47864338943 explică (pentru Legion7X):

Poți detalia, orice opinie ma ajută

| Legion7X a răspuns (pentru Denis47864338943):

Ce sa detaliez, Poți bate apropouri. Eu dacă nu sunt vaccinat aș spune " numai este loc pe nicăieri pentru nevaccinați, nici să bei o cafea. Aș bea, nu simiți nevoia? laughing

| CristianPetre2002 a răspuns:

Spune-i mergi la sigur nu ai nimc de pierdut