| Denis47864338943 a întrebat:

.
Salut TPU, vin cu o întrebare. Am 18 ani si ma înțeleg foarte bine cu mama unei colege de școală, ea are aproximativ 48-50 de ani, nu stiu exact (arată foarte bine pentru vârsta ei). Am oarecum o atracție pentru ea dar cred ca este si invers (ea este si divorțată de 2 3 ani). Imi mai trimite mesaje cu"frumosule, ce faci "etc si mai discut cu ea, dar nu enorm de mult. In schimb cand suntem fata-n fata e super bine, dar nu stiu cum sa ma apropii de ea, sa fac primul pas, dacă ma refuză (sa nu par ciudat). E un milf perfect. Ceva sfaturi, ce pot face, cum imi pot da seama, ce ar trebui sa spun etc, orice sfat e bine venit, mai ales daca v-ati aflat si voi intr-o astfel de situație. (ma vad o data pe sapt personal cu ea cand așteaptă la un salon si stam vreo 10 min singuri) Dau funda!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceeiasi intrebare ai pus o si ieri si ti am spus diferenta de varsta dintre voi este uriasa tu 18 ea 47, colega ta adica fata ei ce varsta are? Ar fi mai potrivita colega ta decat maicasa care i ti poate fi mamă si tie daca are fată de varsta ta, dar tu esti turc nu intelegi si vrei sa faci ca tine, cu siguranta femeia este doar politicoasa te saluta doar esti coleg cu fata ei, dar tu deja o vezi pe mama ei ca pe o viitoare partenera ceea ce este total gresit, mama ei nu cred ca ar avea atita minte lipsa in cap sa se cupleze cu tine. Tu ai vorbit cu mama ei? I ai spus ca tu vrei sa fi cu ea? Si ce a zis? Accepa ea la 50 de ani unul de 18laughing?

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa-ti folosesti creierasul inainte sa risti sa fii exmatriculat sau sa ai probleme cu Politia, ca nu tot ce zboara se mananca, chiar daca ai tu fantezii cu femei mature.

| Hammurabi a răspuns:

Frate, lămurește-ne ce vrei, că ne bagi pe toți în ceață.
Vrei să i-o tragi odată pentru că e o milf-ă bună, sau vrei să o iei de nevastă și să o înfiezi și pe colega ta? laughing
Ce tot te stresezi și agiți atât? Dă-te la ea și vezi cum reacționează.
Zarurile oricum sunt deja aruncate la vârsta ei.
Pierzi timpul tot agitându-te aiurea.
N-are 16 ani să reacționeze în funcție de cum faci tu balet pe lângă ea. Știe deja cu exactitate dacă vrea sau nu ceva cu tine, indiferent ce ai face sau cum te-ai comporta.
Dar dacă chiar e interesată de tine, riști să nu te alegi cu nimic dacă mai pierzi mult timp cu sute de întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrea o aventura cu tine, ea o să te mai cheme pe la ea sau așa ceva.
Ar fi amuzant ca atunci când ești în acțiune cu mă-sa să între colega ta peste voi în cameră.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să scriu "intre".

| Oricine15 a răspuns:

Dacă îți plac femeile mai in varsta n-ai decat însă mie mi se pare in pic anormal.
Fiecare face ce vrea cu viața lui dar sa te gândești si la consecințe daca cumva acea viitoare bunica nu dorește ce ai tu in cap poate iese destul de urat
Mie personal nu mi se pare chiar deloc normal si imi vine sa rad numai cand ma gandeschee hee
Zi faina

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Te vrea o tura e cert. Las-o pe ea sa te abordeze. Îți zic din experiența ca nu e bine sa îți forțezi limita când nu ești sigur de ceva