| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, ejaculez prea repede cand fac sex cu iubita ce sfat imi dati si mie :d?

7 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Fa sex stand in picioare.sau in genunchi.

| eugem35 a răspuns:

Lidocain spray are la farmacie 16ron aplici cateva fsuri de jur inprejur unde este ata sa intelegi nu pe capul oganului si sa te ti dupa sex

| elamit a răspuns:

Sa o iei de la inceput

| kennyspark a răspuns:

rolling on the floor cred ca iubita ta e problema. fa cu iubita altuia si poate iti dobori recordul de 2 minrolling on the floor

| tibiXpire a răspuns:

Fa sex cu iubita ta,, in genunchi.n-o sa mai ejaculezi, numai incearca si ai sa vezi.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai se intimpla prima data dar dupa aia? Sau nu mai exista dupa aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practice makes perfect big grin