| Ionescu417 a întrebat:

Vorbesc de aproape o luna cu o fata pe Facebook.Am iesit de 3 ori in oras...totul a mers perfect. Vreau sa ma intalnesc cu ea si sa ii spun ca imi place de ea.Am intrebat-o ieri daca vrea sa ne intalnim pentru ca trebuie sa ii spun ceva si a acceptat..nu vreau sa ii spun pe Facebook ca imi place de ea. Vreau sa ii cumpar un buchet de flori si o ciocolata.Procedez bine? Cum ar trebui sa ii spun ca imi place de ea? Sa o duc undeva anume? Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vezi ca fata te place e ok, dar nu fi disperat, nu o sacai non stop, nu i oferi totul pe tava ca fata se va plictisi de tine, asta cu placutul va spuneti resiproc, omul are nevoie mereu de un interes asa ca oferi motive sa aiba un interes fata de tine

| vocea a răspuns:

Chiam-o sa va plimbati pe undeva, apoi oferate sa o conduci pana acasa si cand ajuge-ti la destinatie, o privesti frumos, ii zimbesti si ii zici draga X, de cand ai aparut tu in viata mea s-a schimbat ceva, simt ca am nevoie de tine mereu, nu-mi pot imagina o zi fara sa-ti vad ochii etc. si finalul glorios: o saruti!

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Buna. Un trandafir ar fi sufient, din punctul meu de vedere. Nu trebuie sa fie un loc anume, dar sa te asiguri ca poti sa stai langa ea si sa fie cat de cat liniste in jur. Discutati lejer si cat mai deschis, iar subiectul sa il abordezi tu. Nu fii timid! fetelor le plac baietii care au incredere in ei.
Multa bafta!