| Iustin_Bica_1997 a întrebat:

Ce cadou ar trebui sa ii cumpar unei fete de ziua ei, ca sa o surprind. mie imi place tare mult de ea. nu am intrebat-o pana acum daca ar vrea sa fim impreuna. dar vreau sa o surprind intr-un mod frumos, ca sa o pot intreba. multumesc anticipat. fundita primului raspuns bun

4 răspunsuri:
| 99maria a răspuns:

Buna. Pai in primul rand, daca nu ai intrebat-o pana acum daca vrea sa fiti impreuna, nu ar trebui sa-i cumperi ceva foarte scump sau foarte mare pentru ca o vei."speria" sa zicem asa. Ar trebui sa ii cumperi ceva dragut. Dragut insemnand o floare sau un buchet si o ciocolata sau o floare si un ursulet micut cu o inimioara pe el dar depinde si de ce ii place ei. Daca e materialista.dar daca nu e pretentiosa si e modesta, se va multumi cu ceva simplu si dragut. (pentru inceput). Pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trandafir.
P.S. Poti profita de situatie si sa-i spui ca o placi.

| elvisel a răspuns:

De sa ii cumperi un cadou cand poti sa ii pregatesti tu un cadou, in modul acesta sigur o vei surprinde

| Adelinutza_Ade_1997 a răspuns:

Fetelor le place sa fie surprinse cu micile gesturi romantice... poate ar trebui sa ii iei un buchet de flori preferabil trandafiri, preferabili rosii si sai ii scrii ceva frumos pe un biletel pe care sa il pui pe trendafiri si in biletel sa ii spui cat de frumoasa este si ca iti place foarte mult de ea si tu ar trebui in momentul acela sa o intrebi daca vrea sa iti fie iubita...cred ca asta ar impresionao