| DarckSimo a întrebat:

Vreau sa va cer parerea in legatura cu ceva. De ceva timp ma gandesc sa imi incep viata sexuala cu o curva. Am 17 ani si nu mai am rabdare sa mai astept, urla hormonii in mine.
Ce parere aveti? Exista riscuri?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca o faci protejat practic se poate considera ca dispare orice risc de sarcina sau BTS. Si nu uita pentru o suma nu chiar foarte mare, sunt fete care accepta sa te initieze. Ti-ai putea incerca "norocul" la un salon de masaj erotic. Bafta.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai multe riscuri decat un dus rece si o laba la timpul potrivit

| Emilian65 a răspuns:

O parere proasta, daca iti incepi viata sexuala cu o curva.

| LoveSleep a răspuns:

Deah, riscuri. Nu există, du-te liniștit.

| Doub a răspuns:

Bani, timp, demnitate, probabil şi sănătate. Dar cui îi pasă? Distreazăăăă-te.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Bani cheltui cu orice fata laughingwinking si mai ales sanatate rolling on the floor)

| Anonima0000000000 a răspuns:

Eu zic sa te duci! Nai nimic de pierdut!winking
Succes!

| Leo1993 a răspuns:

Majoritatea merg la prostituate dar nu vor sa recunoasca. eu sincer am fost de multe ori si m-am simtit bine.

| aidasenzuala a răspuns:

Dar la varsta ta nu esti in stare sa gasesti o pasarica in care sa-ti descarci toti hormonii aia care urla in tine?