| flyman a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani si ma gandesc sa imi incep viata sexuala! Voi ce parere aveti despre asta este bine ce fac sau nu?

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă partenera nu este virgină şi are peste 16 ani, este bine!
Spor!

| alexandru_4652 a răspuns:

Mai asteapta si tu un an... pnm esti inca mic. eu mi-am inceputo la 15 ani. cu o fata de 22 e timp daca tio incepi de acum toti o sa te considere ciudat si fetele o sa inceapa sa te evite [ precis o sa te lauzi cu asta] pe la 16 ani e bine sa tio incepi.

| bubblesx a răspuns:

Nu crezi ca este devremehappy?
Vrei sa fi si tu "pe trend"hee hee?

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Cum vrei să o începi? Singur sau împreună cu cineva?

| dulciana a răspuns:

Da nu cam devreme? mai asteapta putin, ca ai timp berecht inainte.nu e ultima zi

| superwoman a răspuns:

Daca esti baiat nu cred ca e nici. o problema, dar incearca cu cineva mai experimentat.

| Symona91 a răspuns:

Depinde. da'. ai cu ce?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este rau. Mosul se va gandi ca esti matur, si adio trenuletul care urma sa-l iei.

dogtor a. la(amsterdam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine ce faci. Felicitari pentru decizie!

| emo_9638 a răspuns:

Pai i bine da vezi tot deauna sa ai la tine perzervative ca nusti cu ce boala te alegi ai grija mare de tinwinking