| LolyKissYou a întrebat:

:* Vreau sa va intreb ce credeti despre fetele astea de 11-13 ani care "sufera din dragoste " foooartee tare. Serios acum, am 16 ani, si DA, inca nu am am iubit cu adevarat. Dar cand le aud... Oare poti iubi astfel la o varsta atat de frageda? happy Fundaaaaa MARE MARE, chiar ma intereseaza parerile voastre big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| LeeJiEun a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de aceste fete. Poate ca chiar sufera din dragoste pentru ca s-a despartit curand de partenerul ei. Si nu trebuie sa iti fie rusine ca nu ai iubit cu adevarat, e chiar un avantaj.
Nu cred ca am dat un raspuns potrivit pentru aceasta situatie, dar oricum sper ca te-am ajutat:*

| KaRa23S a răspuns:

Eu am 15 ani. Eu la 11-13 ani nu am avut prieten. Nici acum nu pot sa zic ca am sad nici nu stiu ce sa cred, dar nu conteaza asta. Probabil ca s-au atasat si ele si ca le doare. Pana la urma judeca si ele, crede-ma mai breaza poate fi una de 12 decat alta de 14 sau mai stiu eu cum. Insa bineinteles ca durerea lor e trecatoare si ca intensitate redusa, nu e precum o casatorie distrusa dupa multi ani impreunawinking.

| RAY a răspuns:

Am o parere proasta la ani aia te gandesti la liceu nu la iubiti parerea mea, acum daca ele iubesc cine stie dar cred ca ele doar simt o placere atata tot nicidecum iubire, relatile astea nici nu se pot numi relati si prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plina lumea de prostie dupa cum am mai zis. soarta.Cum sa mai zis si mai sus sunt fara soarta, nu au buletin si zic cas indragostite si habar nu au ce inseamna asa ceva pentru ele. da na E LA MODA sa fi dus in ziua de azi deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu din potriva laughing cand eram mai mica imi stergeam lacrimile si ma laudam la toate ca eu nu plang pentru baieti, iar acum cand sunt mai mare... e alt ceva :I sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta lor prostia e mare si restul e can can. Mi-e sila de comportamentul lor parsiv si incercarile de a atrage atentia cu orice pret. Le mananca pasarica si nu stiu cum sa para mai mature si cand dau peste vreunu care se pune la mintea lor si le-o da in fata, nu stiu cum sa mai fuga si tot ele sunt victime. Eu le-as face cate o baie rece de fiecare data cand le aud de rahaturile astea de iubiri de 12-13 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| paulalove a răspuns:

Crede-ma eu am 13 ani si stiu cum e sa suferi din cauza unui baiat si iubirea e altfel la varsta mea pentru ca noi copii nu avem griji si un simplu sarut pare o clipa de rai si e complicat de explicat dar unele fete chiar sufera si sunt "pedepsite de viata" pentru ca iubesc

| moldo15 a răspuns:

Hmm si eu am 15 ani si tot ca si tine aud fete de 12-13 ani care vor sa fie intr-o relatie cu baieti m-ai mari dar ele nu stiu nici macar ce-i aia dragostea nu-i o punga de cereale ce o gasesti la magazin laughing)