| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Eu am o nevoie foarte mare de a face sex cu o fata. Stiu ca e normal. Am 15 ani. Chiar simt o nevoie incredibila de mare. Ce sfaturi imi dati? Vreau sa ma dezvirginez de acum.
Nu va obositi pentru a raspunde cu un comentariu rautacios. La multi e valabil aceasta chestie, chiar si la fete. Eu ma masturbez aproape in fiecare zi, sunt sincer. Nu stiu daca e bine, ziceti-mi voi si dati-mi sfaturi in legatura cu asta, cum sa ma dezvirginez. Nu pot sa o intreb pe o fata fa-o cu mine si gata. Cum pot gasi o fata cu aceleasi interese, cum o atrag pe una sa faca asta, chestii de genul. Sunt multe care vor sigur.

Fetelor raspundeti si voi. Sigur si voi stiti ceva.

Dau funda! Ce sfaturi aveti sa ma pot dezvirgina? Am o nevoie mare de mult timp.

Răspuns Câştigător
| f2ff2fl12f a răspuns:

Varsta legala in Romania de a face Sex este de 15-16 ani. Eu unul sunt perfect de acord ca un "copil", am pus in ghilimele deoarece la 15 ani nu mai esti copil, cel putin asa consider eu. Eu sunt de acord ca un copil de 14-15 ani sa faca Sex, daca o face protejat cu o fata. Este perfect normal, nu inteleg de ce parintii spun ca nu e normal iar astia de pe TPU cu " mai astepta" ce sa mai astepte? Are varsta destula incat sa-si dea seama de rele si bune. La 14-15 ani poti face chestii de adult, tot aceeasi minte o ai, doar ca nu te duci la munca laughing unii adulti inca se cred in anii 80 sau in cat era, acum e normal sa faci Sex. Fa-o protejat, frate. Nu obliga fata daca nu vrea. Daca vrea si ea si tu, faceti cu mare placere. Bafta!

Sa nu mai zic de parintii ce nu votbesc cu copiii lor despre sex. Dar am mult de vorbit aici. Pe scurt : nu faceti bine ce faceti. Copiii trebuie sa stie de chestiile astea. De ce? Pai, sa nu va treziiti cu un copil nedorit al copilului dvs., pe net sunt multe chestii. Unele nu sunt adevratate, mai bine le faceti voi adevarate. Sunteti atat de invechiti la minte? big grin din anii 80.

| sierra1 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

"Varsta legala in Romania de a face Sex este de 15-16 ani"?

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru sierra1):

Da, nu stiai? La 15-16 ani ai aceeasi minte de adult, daca nu chiar mai buna. Sau unii nu au nci ca un adult, depinde. Eu sunt foarte dezvoltat la 14 ani.

| sierra1 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

"Eu sunt foarte dezvoltat la 14 ani"

am înțeles, atunci e explicabil

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru sierra1):

Si te poti uita prin lege, sa vezi ca si acolo spune "Varata legala in Romania de a interine relatii Sexuale este de 15-16 ani"

| sierra1 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

De acord că ești foarte dezvoltat dar fii mai atent la ce și cum scrii. Asta se vede de la distanță, dezvoltarea - doar din apropiere și nu ai vrea să faci o impresie gresită, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Cum poti sa spui asa ceva, cand tui insuti ai 14 ani?

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru sierra1):

Ma refeream la minte.

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru Violleta2022):

Pot pentru ca asa este. Sexul nu este pentru 18 ani 100%. Si cei mai mici il pot face, sexul il poate face oricine daca se face cu protectie. Sexul nu este deloc de 18 ani. De 18 ani e sa ai un copil, nu sa faci sex si protejat.winking

| Violleta2022 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Cu ce il pot face cei mai mici? Ca aia mici au doar un cuculet cu care fac pipi. Iar daca ai erectii, nu se inseamna ca poti sa faci sex!

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce spun eu, ce intelegi tu. Eu ziceam ca sexul pentru 18 ani este cel cand vrei sa faci un copil, ca ai cu ce sa il intretii iar sexul cu protectie si fara dorite de copiii 14-15 ani. Acum ai inteles la ce ma refeream? Si nu, nu e cuculet mic. Poate asa l-ai avut tu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Copii de 14 -15 ani nu au voie sa se joace de-a sexul, ca nu au habar la ce riscuri se supun!

PS Eu nu am cuculet, ca-s femeie!

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru Violleta2022):

Imi cer scuze in acest caz.
Si nu vad la ce riscuri s-ar supune cineva daca e cu protectie. Imi poti spune si mie? + ca de la 15 ani e legal.

Răspuns utilizator avertizat
| DianaBlajovan a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

La 14 ani ești copil, nu trebuie să faci sex la vârsta asta.

27 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai erectie, nu inseamna ca poti sustine si un act sexual normal, mai ales ca ai o varsta atat de mica si un cuc in dezvoltare.
Totul trece cu un dus rece, sau folosindu-te de mana dreapta, pe care poti sa o alternezi cu stanga, cand obosesti.

| Seba2013 a răspuns:

In tine sa gaseseste un apetit rational si altul irational.
Prioritatea trebuie sa fie cel rational. Trebuie sa cultivi virtutile acestui apetit rational. Daca apetitul irational devine mai important decat cel rational te conformezi la un stil de viata mediocru, te alienezi.

| alexandru303 a răspuns (pentru Seba2013):

Perfecta dreptate. Dar majoritatea nh cred ca inteleg cuvintele astea. Se vede ca esti citit/citita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie inainte sa le intri in cap(minte) la fete, sa puna atasament dupã corpul lor o sa cada in bratele tale.

| deadhoe a răspuns:

Sa stii ca nu e mare lucru cand intri intr-un vaginwinking

| antonimilk a răspuns:

Eu am 17 și nu vreau sa mi-o încep deloc pana la 20 ani.
Te înțeleg dar sa nu forțezi, sa nu fi animal, sa nu fie viol. A face SEX înseamna ca ambii sa vor, nu doar tu. Cel mai bine e sa cunoști o fata, sa fiți prieteni și să țineți unul la altul dar nu și după sa o lași. Depinde, poate e și o fata ca și tine dar sa te protejezi.
Sunt soluții dar sincer naș incerca eu ))) Mai e timp.
Daca nu te poți abține și simți că mori de dorința înseamna că mna, nu poți să rezisti și punct dar sa nu regreti pe viitor.
A, analizează fata, nu tac pac sexulet. Ce frați are, părinți să nu dai de belele sau copii cu însărcinare.
Pentru o plăcere tu cam riști dar na, tu știi e viața ta și corpul tau, eu zic sa te mai gândești.
Deocamdată mă concentrez pe fotbal și muzică.
Bafta

| alexandru303 a răspuns:

Ai perfecta dreptate, dar eu as vrea sa fac intr-un fel la varsta asta. Am incercat si sa-mj distrag gandirea asta cu alte acticitati, dar sunt si momente cand nu ai ce face si iti vine gabdul. Mastrubsrea nu e ca si cum ai face-o cu o fata. Si in cazul unei fete e la fel. Eu doar vreau sa stiu cum e si sa scap de gandul asta. Eu arat bine in realitate, fac sport, am muschii, talent in psihologie. Iustyn ai dreptate intr-un fel, dar eu nu-s un fraier obsedat de asa ceva. Din moment ce am pus intrebarea asta inseamna ca am suportat o perioada. Am un iq ridicat si as vrea sa vad parerile altora.Eu pur si simplu vreau s-o fac o data cu o fata sa scap de nevoia asta.

| timidul96 a răspuns:

Mai asteapta...

| alexandru303 a răspuns (pentru timidul96):

Din moment ce am pus intrebarea asta inseamna ca nu prea as dori sa astept.

| Violleta2022 a răspuns (pentru alexandru303):

Spune-i maica-tii ca nu poti sa astepti si vezi ce masuri de ajutor va lua ea.

| lusyniuu a răspuns:

Pai ai putea sa te masturbezi tin cand in cand ca sa iti mai treaca căldurile dar totusi trebuie sa înveți sa te controlezi si ai grija sa nu te folosesti de naivitatea unei fete. nu este ok.
ai putea sa te folosesti de psihologia inversa pentru a mai scapa de chestia asta sau sa iti distragi atentia pur si simplu cu alte chestii ca sa nu te gândesti numai la asta. sunt hormonii si e perioada aia mai ciudată dar totusi nu trebuie sa fii ca un animal pentru ca ai si gândire logica nu doar instincte.

| Anonim1225 a răspuns:

Frate, să-mi bag piciorul ca eu de la 11 ani aveam dorinta sa fac sex si de la 13, 14, 15 eram de parca as face orice ca sa fac sex. Si acum am 16 ani si tot la fel de mare e dorinta.
Tu ai postat asta in 2018, acum ai 17 ani. Ai facut sex pana acum sau nu?

| Andrei010101asa a răspuns:

Incearca cu fete de la tine la scoala, sau de la piscina, trebuie sa le prostesti: gen fata ce bine arati, haide sa ti dau un suc, pe urma le iei numarul sau FB, si continui sa vorbesti cu ele, le vrajesti, eventual pe urma le inviti undeva la un hotel mai ieftin si gata! ai grija sa ai prezervative la tine