| andreiutuz25 a întrebat:

Deci vreau sa va intreb daca este vreo problema daca am 13 ani si fac 20 de flotari, 20 de abdomene si 60 de genuflexiuni pe zi..gen daca opreste creșterea in inaltime sau ceva si sa imi dati niste sfaturi sa fiu mai inalt..Chestia e ca vreau sfaturi doar daca stiti sigur despre ceea ce vorbiti dar daca nu stiti nu va obositi sa-mi răspundeți gresit.(sunt baiat, in caz ca va ajuta)

Multumesc ♡♡

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce probleme sa ai de la prostia aia de antrenament? laughing

| siriusblack98 a răspuns:

Imi doresc sa ma pot intoarce in timp acum 45 de secunde si sa imi tai singur gatul un topor ca sa nu apuc sa citesc aceasta intrebare. Pur si simplu m-ai bagat in depresie pustiule. Cum sa iti opreasca ma omule exercitii de calisthenics sau orice exercitii fizice in general cresterea in inaltime?! Cresterea in inaltime este strict genetica. Vrei sa fii mai inalt? La 18 ani fa-ti implant de gamba.

| andreiutuz25 explică (pentru siriusblack98):

Boss, nu sunt cine stie ce antrenor de sport sau ceva si nu stiu nimic despre sport si am pus in fata raul. oricum mersi de raspuns

| AnastasiaK a răspuns:

Da, amaratele alea de exerciții iti opresc cresterea, o sa faci muschi mari de la ele, o sa ai probele acolo jos si iti mai creste si un corn de unicorn in cap...

| Evaluator a răspuns:

Nu este nicio problema.

| andreiutuz25 explică (pentru Evaluator):

Esti sigur frate? adica nu vreau sa-mi fac rau singur.