| damian1232 a întrebat:

.. vreau sa va intreb ceva sunt disperat... iubita mea imi spune ca nu are chef de nimic ca e data rau peste cap ca nu vrea sa vorbeasca cu nimeni dar sta pe Facebook ce are? am intrebat-o daca vrea sa ma paraseasca a spus din nou ca nu stie ce vrea va rog sunt disperat

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Da-mi voie intai sa rad cu gura pana la urechi de ce au spus cei de mai sus: HAHAHAHAHAHAHAHA

Asa, bun, revenind. Acum ca m-am calmat.
Faptul ca sta pe Facebook nu indica ca sta la vrajeala, ca are pe altul sau ca orice alta idee tampita pe care ti-o mai introduc in caput persoanele cu neuroni x. Bineinteles, poate sa fie asta o cauza, dar nu neaparat. De ex eu stau logata pe Facebook si nici macar nu stau pe el. Ca fapt divers. Iar asta cu parasitul, da, este probabil sa aiba accest gand sau e posibil sa nu. Tu ar trebui sa stii mai bine, sau sa pornesti o discutie cu ea, dupa ce o lasi cateva zile sa se linisteasca.

| Adry05 a răspuns (pentru Ririru):

Foarte bine spus, felicitari!

| Adry05 a răspuns:

Daca sta pe Facebook nu inseamna neaparat ca-si cauta pe altul, doamne. Poate are o perioada mai naspa ori simte nevoia sa mai respire ca e posibil sa fii sufocant dupa cum mi se si pare din intrebarea asta. Poate doar se uita la poze pe feed, la poze amuzante, etc. Pur si simplu isi ocupa timpul. Si eu mai fac asa cand sunt suparata, caut ceva sa ma distraga si ma uit aiurea pe retele de socializare. Las-o in pace sa-si revina si o sa-ti scrie ea. Fa si tu altceva pana atunci si n-o mai bate la cap ca mai rau faci.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca vrea sa te paraseasca, isi cauta pe altul pe FB, sau deja l-a gasit si nu stie cum sa-ti spuna.
Simplu fapt ca ti-a raspuns "ca nu stie ce vrea" imi indica clar ca nu te mai vrea de iubit, dar nu stie cum sa-ti spuna.
Gadeste-te si tu, daca fata aia te iubea, nu ar fi rezistat 1 zi, departe de tine!

| damian1232 explică (pentru Violleta2022):

Am uitat sa spun ca ea e pleacata de 6 luni vine peste o luna

| Violleta2022 a răspuns (pentru damian1232):

Poate ca, deja are altul!

| damian1232 explică (pentru Violleta2022):

Acum cateva zile spunea ca ma ia cu ea acolo. spune ca ea este asa ca ai este dor de fata ei...dar cred ca si unde sunt prea gelos

| alina2k18 a răspuns:

Fite si figuri de facebookistawinking cand esti suparata nu stai pe internet la vrajeli pe Facebook -> coma online = statusuri in disperare si alte rahaturiwinking
Cauta si ea pe altul si in caz ca nu iese nimic in avantaju ei, te tine pe tine de rezervawinking ii dai tu atentie, ii porti grija, etcwinking
Nu MAI pune botuwinking

| damian1232 explică (pentru alina2k18):

Nu pune statasuri nu da like la baiati are vre o 10 baiaeti in lista

| damian1232 explică (pentru alina2k18):

Pe faceboo nu pune statusuri nu da like la abaiti la aprieteni are cam 10 baiaeti

Răspuns utilizator avertizat