| Shrek8998 a întrebat:

Astazi vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat si sa va intreb daca mai pot face ceva. :/
Deci sa incepem. Am reusit insfarsit sa fac o fata sa ma placa si am si fost cu ea putin timp, am iesit cu ea de 2 ori si in seara de craciun vorbeam cu ea prin mesaje si a observat ca sunt putin retras pentru ca nu prea vorbeam si eu de obicei vorbeam cu ea 2-3 ore. Eu eram suparat in seara aia, iar ea a observat asta si m-a intreabat ce am. Eu am intreabato daca chiar ii pasa pentru ca de fiecare data ii spuneam ce am si ea spunea intotdeauna ok ca si cum nu iar fi pasat, si ea s-a suparat pentru ca ea a inteles ca eu cred ca nu ii pasa de mine deloc si de nimic altceva. eu am ranito atunci si a decis sa ma uite. si asa s-a intamplat :'(. Dupa ceva timp cel mai bun prieten al meu decide sa ii faca cadou un ursulet si o ciocolata ca sa o faca sa se indragosteasca de el ca dupa sa isi bata joc de ea pentru ca si eu am suferit mult(pentru ca dupa ce m-a uitat mi-a mai spus niste chesti. dar asta nu conteaza) si ea s-a indragostit de el. dar eu cand am intrebat-o cine i-a dat cacaturile alea a inventat ca altu din alt oras i-a dat un cadou de Craciun(era revelionul dar in fine) si a continuat sa ma minta pana am aflat cine i l-a dat(cel mai bun prieten) si m-am certat mult cu ea. si mi-a spus la un moment dat ca nu vrea sa ma piarda si ca sunt cel mai bun prieten al ei. dupa ce i-am spus ce planuia prietenul meu sa faca ea a spus ca nu mai are ce discuta cu el. si ziua urmatoare vad ca ii trimite mesaje cu ce faci si chesti din astea... prietenul meu imi da mie telefonul lui si incep sa vb cu ea. ii spun ca sunt dezamagit ca in continuare ma minte si ea spune ca vb mai tarziu pe facebook. pe facebook s-a intamplat cam asa: ea mi-a spus ca i-a trimis mesaj sa vorbeasca cu el pentru ca inca il place. Dupa cand a vazut ca sunt suparat a inceput iar ca ea tine la mine, ca nu vrea sa ma piarda si ca sunt cel mai bun prieten al ei. si dupa eu iar i-am spus cateva despre prietenul meu si a spus ca nu il mai place de atunci si ca nu o sa mai vorbeasca cu el niciodata. si eu am intrebat-o daca mai e vreo sansa ca ea sa ma placa si mi-a spus: "nu stiu. poate".
Deci intrebarea mea pentru voi. Cum sa o fac iar sa ma placa? Mai e ceva ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu te place. Daca o facea era mult mai usor si n iti facea toate astea. Apropo ai fost foarte fraier ca i-ai spus de faza cu prietenul tau. Trebuia sa il lasi sa o faca sa sufere cum ai patit si tu. Iti spun eu ca nu te place se vede de la o posta.

| Shrek8998 explică (pentru T0T):

Ea m-a placut. Dar am ranito cand i-am spus ca pare ca nu ii pasa de mine si a decis sa ma uite. si acum nu stiu cum sa o fac sa ma placa iar. ai vreun sfat?

| T0T a răspuns (pentru Shrek8998):

Ma daca te placea cu adevarat, te ierta, trecea peste. Acum serios ala e asa un mare motiv de suparare? A gasit motiv, clar. Faci ce vrei, poti sa te rogi de ea pana cand va accepta. Dar eu sincer nu iti recomand asemenea relatie.