| Daiaaa a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare.Mai intai sa va spun despre ce e vorba.Un baiat mai mare decat mine cu un an ma tot pupa pe obraz de fiecare data cand ma vede la scoala si ma strange in bratelaughingEste genul ala de baiat care se da in spectacol si glumetlaughingDar mi-a spus asta acum 2 ani ca e numai de fatada, ca el are un suflet bun.Parintii lui sunt prieteni fff buni cu ai mei.Deci cum ziceam e un baiat pus asa mai pe bazaconiilaughingIntr-o zi m-a cerut de nevasta de la mami si tatirolling on the floor.Asta era acum un anlaughing.Iar acum ma tot pupa de fiecare data.ori ca sunt singura, ori ca suntem in public. Oare ma place sau numai face misto de mine?raised eyebrowsTin sa mentionez ca nu pun botu'la fiecare baiat care imi zice ca ma place.Astept raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| SweetyღGirl a răspuns:

Scumpo,am si eu un baiat in clasa care imi face exact la fel.surpriza a fost ca dupa cateva zile mi-a zis sa fiu cu ellaughing
am acceptat o zi de proba si a picatlaughing
cand mai face asa intreaba-l de ce face asta, eu l-am intrebat si m-a mintit.

7 răspunsuri:
| unul1 a răspuns:

Il placi? Daca da sari si tu la gatul lui tongue

| Zeref a răspuns:

TE cred pe cuvant.

| Zeref a răspuns:

Taran,impresar si ieftin.Un genunchi in Precious si e deajuns.Cand se mai intalnesti iti spune sarutmana

| Daiaaa explică (pentru Zeref):

Nu am inteles ce ai vrut sa spuihappy

| Zeref a răspuns (pentru Daiaaa):

Il stopezi in a mai face.Sa zicem ca in fiecare zi esti una din rutinele lui.

| Daiaaa explică:

Scuza-ma dar ti se potriveste numelelaughingphbbbbt

| nesuferit a răspuns (pentru Daiaaa):

Pasarico, numele meu e foarte dragut!