| Anonimmmmmmmmm a întrebat:

vreau sa va pun si eu o intrebare: ce se intampla la SEX ORAL si ce se intampla la SEX ANAL... deci vreau sa imi ziceti toate detaliile : ce se intampla prima data, dupa, dupa, cum se face etc etc si care este diferenta dintre ele P.S. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Oricum, ideea de baza. Sexul oral este acel tip de sex in care stimularea unui organ sexual se face cu ajutorul limbii si a cavitatii bucale a celuilalt partener. Pe scurt, daca esti fata - o "sugi", daca esti baiat - "dai limbi". In ambele procedee a ramane insarcinata este imposibil si singurul motiv de folosire a prezervativului este pentru evitarea bolilor cu transmitere sexuala. Ejacularea se poate face in gura sau scoti penisul si il masturbezi si il pui sa ejaculeze unde vrei (populare mai sunt fata si sanii ca locuri de ejaculat). Asa, ca un pont: baietii adora sexul oral.
Sexul anal este ca sexul normal, diferenta fiind constituita de faptul ca nu vaginul este penetrat, ci anusul (pe romaneste fund). Este un tip putin mai riscant si pretentios, in ideea in care orificiul anal este relativ mic pentru un penis. Pentru a practica acest tip de sex este neaparata nevoia de lubrifiant si inainte de penetrarea propriu-zisa e nevoie de introducerea degetului in anus in mod repetat pentru a obisnui cu senzatia. Daca ajungi sa il practici regulat e bine sa ai pauze intre perioadele de sex, pentru ca practicat in exces duce la slabirea catorva muschi. Poti ramane insarcinata daca sperma curge din greseala si in vagin. Poate fi dureros, dar fata de sexul oral (practicat unui baiat) exista posibilitatea de orgasm, iar studiile arata ca orgasmele produse de sexul anal sunt net superioare celor produse de sexul vaginal.
Ambele sunt modalitati de a pastra virginitatea (cel putin ca fata).

4 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

Esti fata sau baiat? Sa stiu cum trebuie sa explic, ce te intereseaza... laughing

| bogdan72 a răspuns:

Alte detalii?

| Vibrations a răspuns:

Un singur sfat iti dau, oralul sa-l faci inainte de anal, ok?