| r7875567099998 a întrebat:

Salut,am 16 ani si sunt baiat, azi am facut sex cu un prieten de 17 ani,prima data am facut oral dupa care anal,acesta a ejaculat in anusul meu, vreau sa precizez ca nu am folosit prezervative doar lubrifiant.Se poate intampla ceva din cauza ca a ejaculat in anusul meu?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate constata la un control ginecologic ca anusul ti-a fost dezvirginat, cu timpul trebuind sa-ti cumperi si sa porti dopulet de poponet, ca sa nu faci treaba mare pe tine.
Sa stii ca, bolile cu transmitere sexuala se pot lua: oral, anal si vaginal!

| 6Anonim9 a răspuns (pentru Violleta2022):

Despre ce vagin vorbesti?

| Andrei10110 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pe cale orala nu ai ce sa iei, e ca și cum ai bea un suc... Poate durere de gura iar vaginale... sa mă cauți când găsești băieți cu vagin

| mihai69 a răspuns:

Dacă are vreo boală cu transmitere sexuală, da.

| vocea a răspuns:

Daca ati pastrat igiena nu ai de ce sa faci griji, dar sunt o gramada de boli care le poti lua.

| AIeXxX a răspuns:

Nimeni inca nu si-a dat seama ca e baiat si e gay, buna caterinca laughing

| 6Anonim9 a răspuns:

Nu. Sperma nu e otrava. happy
Daca ati avut o igiena ca la carte, atunci stai linistit.
Multa sanatate! big grin

| orailibrail a răspuns:

Ai grija sa nu ramai gravid

| AnonymousSSR a răspuns:

Spar sa mori si tu si el, fmm de copil otrava ce esti!

| Florin99999 a răspuns:

Nu, stai linistit! Bine ca te-ai simntit bine! Ca eu nu am cu cine sa fac crying!