| N3v3rQ a întrebat:

vreau sa va zic ca iubita mea se cam supara repede si nu-i trece la fel de repede, cum aș putea s-o fac sa i treaca supararea mai repede? tongue Dau fundița big grin

Răspuns Câştigător
| JayMeatSucks a răspuns:

Depinde ce fel de suparare ii, daca ii usoara la genul " nici ea nu stie de ce" o tachinezi un pic si ii trece, daca ii suparare mai grava, ori stai pe langa ea ori las-o sa se calmeze. Parerea mea happy

7 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

Îţi zic eu care-i treaba.
E nebătută!

| DeathReaper a răspuns:

Ia-o in brate si spune-i sa te ierte, dar nu cum ii zic lui maica-ta "Te rog frumos" cand vrei sa iti aduca ceva. Si spune-i ce o supara si incearca sa nu mai faci greseala. A mea era gejoasa si facea rau nu doar o simpla suparare... Uneori alegi intre prieteni sau dragoste...

| Anastasia1997 a răspuns:

Incearca sa ii fi aproape, insista cu mesaje sa vada ca iti pasa si fii mai dulce cu ea :*

| LisaZafre a răspuns:

laughing spui tu?

| azotlichid69 a răspuns:

Arata-i ca iti pasa de ea, ca o iubesti.Fa-i cadouri micute, gen un trandafir rosu, etc.

| AndreeaElly a răspuns:

Incearca sa nu o mai superiwinking!