| micaella a întrebat:

Eram stresata d c s intampla si niste asa zisi prieteni m-au facut sa-mi jignesc cea mai buna prietenaI don't want to see aceasta a aflat... s-a suparat...sigh
si nu prea stiu cum sa ma impac cu ea...suntem prietene d aproape 14 ani... am incercat sa'mi cer suze ea spune ca suntem "friends again" da' eu tot nu sunt sigura ca m'a iertat sigh
va rog spune'ti'mi si mie ce pot face va implor [-o< funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DrunkShepp a răspuns:

Pai daca deja ti-ai cerut scuze poti doar sa faci lucruri impreuna cu ea sau o invita sa doarma la tine si subtil mai bagi subiectul asta iti ceri scuze ultima data si ii spui ca erai si tu stresata apoi mai vb si voi ca prietenele o sa vezi ca o sa uite tot si nu te mai increde in acesti asa zisi prieteni, Timpul este in masura sa ierte asa ca o sa vezi peste cateva luni o sa uite incidentul tu trebuie sa te apropii din nou de ea.curaj totul o sa treaca si bulta bafta!

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Ar trebui sa ii ceri scuze si sa iti recunosti vinovatia in caz ca esti vinovata si in fata ei si sa-i explici exact asa cum ai facut-o si aici cu noi

| DrunkShepp a răspuns:

Sper ca te-am ajutat si mersi