| AlexandruInu a întrebat:

Salut, trec direct la subiect. Azi a venit prietena mea la mine. Totul bine. Problema a fost că, în timpul preludiului penisul meu era beton. Când a venit momentul sa o penetrez mi-am pus prezervativul și când s-a o penetreze a ieșit din erecție... Am inceput sa ma masturbez și când sa o penetrez din nou același lucru. Am scos prezervativul același lucru. Menționez că ea este virgină. Help

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

De aceea,
La fel sunt si eu, daca ma cert cu iubita, indiferent ce face asta micu' nu vrea.
Trebuie si menteal sa fii acolo, in act, altfel nu te exciti.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Emoții prea mari, mult prea excitat... Mai relaxat, că nu dau turcii!

| Emilian65 a răspuns:

Vezi unde duce masturbarea în exces?

| Pool77 a răspuns:

V-ati certat in ultima vreme?

Personal, daca ma cert cu prietena mea si e o cearta mai aprinsa, nu mai pot sa ma gandesc la nimic erotic, si nu se scoala, dar nu mereu.
Poate ai dat prea mult **** si de aceea.

| AlexandruInu explică (pentru Pool77):

Am avut o ceartă destul de mare joi seară. Și am observat și eu, am inceput sa ma masturbez cam despre.

| Pool77 a răspuns (pentru AlexandruInu):

De aceea,
La fel sunt si eu, daca ma cert cu iubita, indiferent ce face asta micu' nu vrea.
Trebuie si menteal sa fii acolo, in act, altfel nu te exciti.

| christall a răspuns:

Nu te mai gandi ca e virgina. Ce ti se intampla e de nivel psihologic, e o teama pe care o aveti.

| AlexandruInu explică (pentru christall):

Nu am mai făcut dragoste de un an și. Și nici atunci nu se a ieșit bine

| 1995CPS a răspuns:

Emotii cred ori prezervativul era prea tras pe ''caciula''.
iti dau un sfat, cere i acordul.