| nighter a întrebat:

Trec printr-o perioada de pauza intre o relatie si urmatoarea probabil. Voi preferati sa asteptati mai mult pana gasiti pe cineva daca nu mai rezistati si aveti chef de sex sau va masturbati? Eu nu mai rezist, dar parca nu e la fel, logic laughing
Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| ColaStar a răspuns:

Cnd faci pauza intr.o relatie nu faci ca asa vrei u, faci ca simti ca numai poti sa mergi mai departe si trebuie sa stai singur, deci daca u numai poti si vrei relatie inseamna ca nu ai nevoie de pauza deci eu zic sa lais pauza

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Comporta-te fair play cu organismul tau, da-i ce-ti cere, nu-l dezamagi.Si el, la randul lui, n-o sa te lase balta si n-o sa te faca de ras pe viitor.
Fii organizat.

| Andreea010100 a răspuns:

Ma deci tu cati ani ai de numa la sex si la masturbare te gandesti? laughing

| lăngătinemereu a răspuns (pentru Andreea010100):

Are si el catva.laughing)))) eu stiu tongue