| Johnny_9435 a întrebat:

Salut tup-uistilor am si eu o intrebare cu toate ca e cam prosteasca nimeni nu s-a nascut invatat in fine sa trecem la intrebare :
As vrea si eu sa stiu cum isi perge virginitate un baiat stiu ca la fete le curge un pic de sange din vagin atunci cand fac pentru prima data sex dar am auzit atatea variante despre perdere virginitati la baieti incat nu stiu ce sa mai cred deci care ma lamureste si pe mine si serios ii dau funda si vot tongue
O zi buna multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pierderea virginitatii la barbat se produce la primul act sexual si de obicei nu determina nici o modificare. Cam 20% din barbati prezinta o ruptura a frenului la inceperea vietii sexuale, care se manifesta cu durere locala si, eventual, o mica sangerare, dar dupa cum observi din procente, marea majoritate a barbatilor trec peste dezvirginare fara nici o schimbare.

1 răspuns:
| 0ffliner a răspuns:

Da, iti zic, poate sa se rupa o ata acea de pe cap de la penis sau nu (daca e la tine elastica) nu te va durea cand faci sex deoarece iti va trece ca vei savura mai multa placere la sex dar pe urama straight face|||| nu stiu eu sunt copil si asa am citit pe bloguri.winking