| gig96 a întrebat:

Salut tutror.Am si eu o intrebare...Deci am 16 ani nu mi-am inceput inca viata sexuala.Sunt putin speriat, pentru ca atunci cand e in stare erecta nu imi pot decalota penisul.Dar cand este in stare normala il pot decalota.Cand eram mic am avut fimoza, si tin sa precizez ca imi e rusine sa discut cu tata... Ceva sfaturi de la cineva care a mai trecut prin asa ceva? As ramane profund recunoscator? A si daca ar fi sa incep viata sexuala as avea probleme pe moment?
P.S nu vreau sa ma duc la medic si nici sa vorbesc cu tata
PP.S dau funda + vot thx

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine la 18 ani iti incepi viata sexuala si s-ar putea sa ai fimoza, mergi la medic.

| RobyK2 a răspuns:

Este normal sa nu o poti decalota cand este in erectie, pentru ca esti virgin.
Mai departe...nu ma bag.