| stefzcoffee a întrebat:

Salut tuturor. A venit si randul meu sa pun o intrebare. Eu vorbesc intruna cu o tipa din a 7-a ( e foarte de treaba, de aceeasi inaltime cu mine ) si ne intelegem excelent. Ea mi-a trimis din greseala un mesaj in care scria de ce ma place =]. Mesajul era pentru o prietena de-a mea. Am auzit multe comentarii la adresa ei si nu imi prea convine. Multi ma intreaba "ma, tu vorbesti cu aia :O? ". Vreau sfatul vostru, sa incerc sau nu sa fiu cu ea happy?

Răspuns Câştigător
| Tailynne a răspuns:

Salut!
Dragule, eu nu cred ca acel mesaj ti l-a trimis din greseala, este posibil dar ma indoiesc,daca tie iti place de ea si ei de tine poti face primul pas,daca lor nu le convine (prietenilor/colegilor) nu le mai da atentie, majoritatea ''Judeca cartea dupa coperta'', acorda-i o sansa poate ca nu e cum spun altii.
Bafta! ( :

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu nu trebuie să te iei după gura lumii, tu încearcă să stai deschis de vorbă cu ea.
Pa, pa.

| SweetSecrets a răspuns:

Nu cred ca mesajul a fost intamplator. fata a facut primul pas,acum e randul tauwinking. Chiar nu conteaza ce zic toti prostii,daca iti place de ea ce mai astepti?winkingSugestie:puneti la status:Sunt Eu, Tu, si restul lumii tine minte nu conteaza ce-abereaza uniilove struck(versuri dintr-o melodie a lui Guess Who)>Fundahappy?

| stefzcoffee explică:

Am uitat sa mai precizez ceva. Ea s-a despartit de un bun prieten al meu acum 2 saptamani happy Sa mai astept sau sa "actionez"?

| rocker98 a răspuns:

Boh amice daca te intelegi bine cu ea daca e frumoasa si iti place de ea dc sa eviti santa asta.Nu te lua dupa alti ca vai :''ma, tu vorbesti cu aia :O?''.Dar mai bine ascultati inima, iti va spune ce sa faci.Si nu uita nu te lua dupa aia.