| Alex_Sovaiala_1998 a întrebat:

TPU va rog sa imi raspundeti repede la intrebare pentru ca este foarte foarte delicata! Imi place de o tipa si vorbeam cu ea pe whatsapp iar o colega mi-a trimis un mesaj in care ma injur; atunci am inceput sa scriu o injutratura si in loc sa ii trimit mesajul tipei pe care o placi l-am trimis din greseala colegei mele crying((( dar apoi i-am explicat cum sta treaba dar nu a zis nimic crying( ce fac? s

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa mai incerci, si daca ai cum sa-ti ceri scuze face to face, asta e cel mai bun lucru, te duci si-ti ceri scuze in fata ei, si ii explici ce s-a intamplatwinking

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Mai mult decat sa ii explici care e situatia nu ai ce face.E penibil sa fie afectata de la asta.Nu uita sa dai detalii despre cum o ajuns mesajul sa ii fie trimis ei. Explicai contextul.