| Ninely a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare pe plan sentimental. Înca din scoala imi placea de un baiat si de mai multe ori vazindul il placeam si mai mltu el a terminat si a plecat la colegiu la Chisinau si iata ca intr-o zi i-am scris de pe profilul verisoarei lui si il intrebam ce crede despre mine, daca e posibila vreo relatie, la cae el raspundea ca eu sa-i scriu da nu fata aia si poate daca eu voi dori. Eu deja ii scriu de pe profiflul meu si vorbind asa el imi trimitea inimioare si ceva de acest gen mai apoi mi-a trimis o adresa electronica, eu l-am intrebat ce e aia :? la care el raspunde ca aia e prietena lui si asa am terminat discutia in seara aia. Peste o zi el vine acasa si eu impreuna cu prietenele am mers la intilnirea cu absolventii la o prietena acolo era si el priveam eu la el, privea si el la mine si ne prindeam cu privirele si asa totata seara mai apoi chind sa dansam un dans lin toti dansau doar eu si el stateam si ne itam unul la atul el dorea sa se apropie facea un pas inainte si unul inpoi dar, eu am plecat acasa, peste citeva zile iarasi am mai vb si certindune eu i-am zis ca sa se duca la prietena lui la care el a raspuns: eu nu trebuie sa plec la ea deoarece ea e linga mine si se amuza de tine la care eu am raspuns da-i salutari din partea mea si eu l-am blocat si el toot ma blocat, el mai are un profil cu poze de a fratiorului sau si el sta si intra la mine pe odnoklassniki im fiecare zi, dar mai multi cunoscuti de a lui cu care eu prietenesc imi spun ca acea fata e vara lui dar nu prietena, nu mai stiu ce sa cred el deja in fiecare sptamina vine acasa si ma tem sa nu ma intilnesc cu el pe drum. Cum credeti ce simte el cu adevarat? si ce ar trebui eu sa fac ca sa il doara si sa vada ca ma pierdut? PLIZZ, HELPP

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Dea iti doresti prea mult asta, o sa o dai in barahappy
Pai ignora-l acordai indiferenta arata-i ca nu-ti mai pasa de el. 60% din situati ca acestea sunt rezolvate cu indiferenta+ si ca sa-i faci rau pentru ca a fost porc zic sa incerci sa te imprietenesti cu el ca prietena si sa fi prietena cu viitoarele lui iubite si sa le bagi strambe ca sa-l lase balta si tot asa ( razbunare pe plan lung) asa cum fac fetele foarte sirete fetele doar stii fiind fata!

Răspuns utilizator avertizat
| HipHop4Life a răspuns:

Nustiu ce sa zicthinking
Te-a vazut cumva cu vreun baiat? poate e gelos si a spus ca are prietena.happy
Iti recomand sa vorbiti serios nu doar din priviri.