| Cristian986 a întrebat:

Salut tuturor. Am o prietena care mi-a spus ca s-a desparit de prietenul ei de mult timp dar acum cateva zile am reusit sa ma uit la mesaje in telefonul ei si am gasit unele de genu,, te sun imediat iubire" (mesajele ereau primite in ziua anterioara)! deci voi ce credeti? mai are prieten sa nu?

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ciudată situaţie.Cred că singurul lucru pe care îl poţi face e să vorbeşti cu el.Sigur îţi va explica ce se întâmplă.

| VadTot a răspuns:

Woow.Ce urat. sa ti bagi nasul in telefonul ei!

| BiuL a răspuns:

De ce umblii in telefonul ei? II incalci intimitatea si te mai numesti prieten. Daca nu ti-a spus de iubit poate ca are un motiv sa o faca sau ii era rusine.

| NameHarris a răspuns:

Tu ii zici la fosta prietena te sun imediat iubire?laughing)

| Green66 a răspuns:

Are! Poți să-i spui prieten, iubit, concubin, amant etc.

| Leerix a răspuns:

Normal ca are, sau nu mai avea si a reluat legatura cu el. Te minte! Intreab-o "Ai ceva sa-mi spui? Iti ofer acum sansa sa imi spui adevarul." si daca minte in continuare mai bine o parasesti... Nu are rost sa iti pierzi timpul cu asemenea persoane. E clar ca nu aveai incredere in ea nici inainte sa afli lucrul asta, daca te-ai uitat in telefonul ei...

| Ihavenoname a răspuns:

Bai. nu stiu ce sa zic.
Unu la mana: nu e ok ce ai facut
Doi: si eu spun iubire la cateva persoane desi am iubit laughing