| Popescua123 a întrebat:

Salut tuturor am problema mai delicata ma masturbez de un an si ceva dar de ceva timp incoace o fac de 3-4 ori pe zi... imi puteti spune daca raman ipotent sau ce se poate intampla sau da mi s-a intamplat ceva pana acum sunt baiat

11 răspunsuri:
| Miriamm a răspuns:

Daca te masturbezi foarte des, exista sanse sa ai o ejaculare precoce. Eu zic sa o lasi mai usor cu asta. Succes!

| Popescua123 explică (pentru Miriamm):

Cum pot scapa de ejacularea precoce?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te limitezi a te masturba la odata la 2 zile, informeaza-te despre efectele negative ale masturbarii in exces

| nurckye a răspuns:

Se face din ce in ce mai mic si apoi dispare

| khwewljewew a răspuns:

rolling on the floor risti sa nu ti se mai scoale cand ti-e lumea mai draga si sa te faci de ****.

| trance04 a răspuns:

Nu ramai ipotent dar cand vei face sex nu prea o sa fii multumit de tine

| Vögeln a răspuns:

Da. se usuca si cade. Nu e de joaca cu asta!

| Popescua123 explică (pentru Vögeln):

Vroiam un sfat calumea nu bataie de joc

| Popescua123 explică (pentru Vögeln):

Vroiam un raspuns calumea nu o bataie de joc... da ce sa-i faci!

| Vögeln a răspuns (pentru Popescua123):

Corect: ce sa-i faci? Daca vrei un raspuns calumea, pune si tu o intrebare mai putin idioata ca asta! AI gandit mult, nu? Ce vrei draga sa ti se intample? Crezi ca daca te masturbezi iti creste o lumba in varful p""lii?! laughing

| JusstTymo a răspuns:

E grav o sa se faca toata rosie, o sa se umfle si o sa explodeze
cel mai bine e s-o bagi in tocator ca sa nu exxplodeze asculta-ma LABARULE