| Maryaaaaaaa a întrebat:

Salut tuturor!

Credeti ca un baiat care sufera de ejaculare precoce ar putea ca dupa ce el termina sa o ajute si pe partenera sa ajunga la final facandu-i sex oral?

Ma gandesc ca ar fi placut pentru ea stiind faptul ca fetele ajung mai usor la orgasm clitoridian decat vaginal?

M-ar interesa in special parerea fetelor cu experienta!

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru perioada i care isi trateaza ejacularea precoce poate fi un substitut acceptabil. Intr-adevar, orgasmul vaginal este mai greu de obtinut dar este mult mult mai intens si mai placut, asa incat sa ai doar orgasm clitoridian devine frustrant foarte repede. dar o femeie inteleapta va accepta cativa ani de frustrare pentru ca apoi sa aiba o viata sexuala satisfacatoare cu barbatul iubit.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu sunt fată, dar răspunsul este EVIDENT : în mod sigur băiatul POATE să-i facă sex oral pentru a ajunge la "final"!