| Maryaaaaaaa a întrebat:

Va salut pe toti!

Credeti ca un baiat care sufera de ejaculare precoce ar putea ca dupa ce el termina sa o ajute si pe partenera sa ajunga la final facandu-i sex oral?

Ma gandesc ca ar fi placut pentru ea stiind faptul ca fetele ajung mai usor la orgasm clitoridian decat vaginal?

M-ar interesa in special parerea fetelor cu experienta!

Va multumesc!

1 răspuns:
| Marius1985 a răspuns:

SE poate sa o ajute! Dar cred ca este bine si sa trateze ejacularea precoce. Nu este ceva greu, exista pastile speciale pentru asta, genula stora: http://track.pornpropills.ro/product/Porn-Pro-Pills/?pid=133&uid=1419