| Alinnnstefannn a întrebat:

Salut tuturor, nu am nevoie de comentarii rautacioase ci doar de sfaturi utile pentru ca am nevoie de niste raspunsuri la o intrebare, care este : Am citit si auzit mult despre donatori de spermatozoizi si despre acel sistem, de asta vreau sa va exprimati parerea in legatura cu urmatoarea chestie daca exista un site, grup ceva care face legatura între donatori si femei singure, lesbiane etc.
Eu intreb asta pentru ca chiar sunt interesat sa ajut femei, cupluri care nu sunt fertile.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Donarea de sperma se face anonim si stocarea acesteia se face in laboratoare specializate, Nu exista nici o posibilitate sa faci legatura cu primitoarele, care sunt de obicei cupluri infertile, nu femei singure.

2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Donarea de sperma se face anonim.
Nimeni nu stie cine da si cine primeste. Cu exceptia medicului care face insamantarea, dar care pastreaza strict secretul.