| Gabi0012 a întrebat:

Buna ziua, am auzit despre CEL"CLUBUL ELEVILOR LIBERARI"Cun as putea intra în acest grup sa zic asa, as dori mai multe detalii?
Fără răspunsuri răutăcioase va rog.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"LIBERARI"
ce e aia?!?
poate liberaLi sau libertini? tongue

| Gabi0012 explică (pentru Zuzu1991):

Liberali,imi cer scuze

| DascaluIoan a răspuns:

Clubul elevilor BERARI e mai pe gustul meu

| MiteaTheodor27 a răspuns:

Salut, CEL este organizatia de elevi din cadrul Partidului National Liberal. Pentru a face parte din Clubul Elevilor Liberali trebuie sa ai intre 14-19 ani si sa faci parte dintr-un liceu. Daca vrei mai multe detalii te asteptam pe pagina de Facebook a organizatiei, Clubul Elevilor Liberali