| slyde a întrebat:

uitati am 15 ani si e normal sa ai o pretena da un coleg e gelos si face scheme in spatele iubitei mele dar nu face ori ce fel de scheme ca faace deala de sexhappy si ma enervez happy pentru ca chiar nu e frumoss dar in fine ce zice sa-i fac sa ii deie pace? pentru ca nici ei nu-i place si imi zice ca sa ii fac ceva sai deeie pace sa-l bat? sau ce sa-i fac sai deie pace pentru ca in fiecare zi imi zice sa ii zic sa-i fac ceva sai deie pace si ii zice ca nu il iubeste sa tot nu sta in loc ce ziceti sa-i fac? plzzz va rog va dau fundita pentru cel mai bun raspuns Multumes membri Toti Pentru unu = TPU. daca am gresit ceva va rog sa ma scuzati.

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca e prietena ta si sa aiba bun simt, sa mearga in padure sa se manifeste asa sau eventual sa plece la baie sa se autosatisfaca pentru ca ii joaca rau hormonii si daca te provoaca ii dai un picior scurt unde-l doare si fa-l sa te respecte si o sa ajunga sa ii spuna sarut mana prietenei tale.cu astfel de specimene de multe ori nu te intelegi cu vorba buna si trebuie sa aplici corectitudine pe baza de pumni sau picioare, ca dupa cum se manifesta el si cat poate gandi creierul lui cu un singur neuron care si ala saracul sufera de singuratate

7 răspunsuri:
| andrasstefan a răspuns:

Frate,daca esti in stare bagai mina in git.daca nu poti singur cheama intariri. tipul asta de extraterestri trebuie domesticiti amice. daca il lasi sa il ignori va mai dura un secol pina se linisteste.aici e teritoriul tau si inclusiv bataia este mai mult decit binevenita. sfatul meu:flecestei bilele apoi fai ce vrei tu, recomand si tavalitul cu el prin clasa ca sa vada si ceilalti colegi ca nu-i de gluma.impactul va fi mai bun decit iti imaginezi. ma gasesti pe messenger just_me_forever 11 tare mis curios sa vad ce s-a intamplat. bine marcat paul, respectele mele

| ZEU93 a răspuns:

Vorbeste cu el spune-i ca are glume proaste (sunt la moda glumele astea de smecheri), daca nu merge, ei bine opinia mea e ca ar trebui sa iei apararea iubitei tale intr-un mod sau altul.

| carliontzi a răspuns:

Sa il bati in nici un caz, ar trebui sa ii ziceti o data sa va lase in pace iar daca insista nu il bagati in seama pentru ca daca vede ca voi nu va mai enervati o sa inceteze. el vede ca voi va suparati si de aceea face asa mereu da sa incercati sa nu il bagati in seama va purtati ca si cand nu ar fi acolo; asta e parerea meawinking succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
| DrDeath a răspuns:

Du-te nervos la el, pune-i mana in gat si zii sa stea in loc.Eu asa fac in orice situatie si merge bine.(Nu e din vina ca sunt rock-er).

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Probabil ca tipul este vreun complexat care nu este bagat in seam si probabil ca asa crede el ca iese in evidenta.bataia nu este cea mai buna alegere cred ca cel mai bine ar fi sa discuti cu el.

| IulianaLuli a răspuns:

hee heePur si simplu ignora-l si ai sa vezi ca o sa se potoleasca. Daca voi il bagatiin seama si ii da'ti satisfactie el o sa continue dar parerea mea e ca deocamdata trebuie sa va maturizati amandoi.Ai sa vezi ca mai incolo o sa radeti amandoi de aceste peripetii.