| iGoxi a întrebat:

Salut, un motiv pentru care nu mi s-a sculat când am vrut sa întrețin relații sexuale cu prietena mea? Ar fi pentru prima data, faza e ca înainte sa ne dezbracăm o aveam tare, eram excitat.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te a mai atras gagica cand ai vazut o dezbrăcatălaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Vinovata este masturbarae excesiva de ani buni, asta te-a facut sa nu mai ai erectie cand esti cu o fata in pat.
Renunti la masturbare s-au o practici maxim 1-2 ori pe saptamana si speri ca, in cateva luni iti revii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu erai pregătit sufletește să intri în altar.
Priveai actul sexual ca ceva casual în engleză,
Acesta poate fi un motiv.

| doctorandus a răspuns:

Un psihotic sau un mincinos patologic, iata unde l-am demascat:

https://www.tpu.ro/......ejaculati/

| Emilian65 a răspuns:

Motivul principal al esecului erectiei este masturbarea in exces. Lasa-te de masturbare si totul va fi ok.

| Sofer a răspuns:

Poate nu era fata epilata. De nu ți s-a sculat.

| tzionut a răspuns:

Relax. Emotiile sunt de vina. Asa se intampla la cei cu experienta redusa. Cand se mai intampla, intindete pe spate, relaxeazate si roaga pe mandra sa te ajute, mangaieri, sarutari in zona sau oral daca doreste sa experimenteze. In timpul actului sexual ambi parteneri trebuie sa participe, amandoi trebuie sa ofere si sa primeasca placere.

| Diodiu_Cristy_1998 a răspuns:

Te ai panicat baiatu meu