| pintexim a întrebat:

Buna,am o problema mare (pentru mine este mare)deci un baiat ma place foarte mult este a 9 mie imi place de el a 6 si nu stiu ce sa fac daca ati vedea ce frumos vorbeste cu mine,el fumeaza iar mie asta nu imi convin astazi am vb cu el si m-a intrebat de ce nu vreau sa fiu cu el si i-am spus ptc fumeaza si a spus ca renunta la tigara pentru mine a zis ca nu vrea sa-mi raneasca sentimentele si a spus ca o sa-i spuna lui maicasa de ca ii place de mine(maicasa ma cunoaste)Imi este frica si cu scoala ca daca nu mai o sa invat bine si mai ales eu nu m-am sarutat niciodata si de asta imi este frica deci mi niciodata nu mi-a vb un baiat asa frumos pe bune,ziceti-mi si mie ce sa fac cel mai mult imi este frica de 1sarut .Trebuie sa mentionez ca mama mea stie de el si stie ca ma place ,aseara m-a suparat (baiatul)si eu am inceput sa plang in fine poveste lunga si astazi am vb cu el pe mess si si-a cerut scuze multe si a zis ca el nu a crezut ca am sa ma supar asa de tare si a vrut sa ne intalnim in scara sa isi ceara scuza in fata si duapa acea am vorbit mult mult si a vrut sa vin sa stau langa el pe scara si nu am mers,dupa acea l-am intrebat de ce este taiat pe mana si nu a vrut sa-mi zica decat daca il lasam sa ma pupe pe obraz si ia-m spus sa nu ma atinga si u m-a atins si mi-a spus si motivul din care sa taiat si acum el vrea sa fie cu mine si cand era in a 7 si eu in a 4 cred a vrut sa fie cu mine si tot asa si de atunci el vrea sa fie cu mine.Din ce v-am spus eu pana acum credeti ca va puteti da seama ce fel de baiat este si sa-mi spuneti si mie ce credeti despre el si sa-mi dati un sfat si cu sarutul,astept cat mai multe pareri dar nu vreau raspunsuri in barjocora pentru mine este o treaba serioasa asta i-am spus si lui ,nu vreau sa fac asat si dupa sa vad ca am gresit nu situ ce sa fac.

4 răspunsuri:
| CricketXTM a răspuns:

Mdaa, dar mama ta va fi de acord sa fii cu el?

| pintexim explică (pentru CricketXTM):

Eu zic ca da sunt 80% convinsa ca ma va lasa

| CricketXTM a răspuns:

Daca e de acord mama ta, atuncii o sa fii cu acel '' baiat'' care te iubeste, si lasa`l pe el sa te sarutewinking, sa nu-l saruti tu ca cine stie crede ca esti nerabdatoarehee hee. Bafta :*

| pintexim explică:

Daca vreti mai multe detalii sa ma intrebati