| IubesteEa a întrebat:

Salut, utilizatori! as vrea sa imi raspundeti la niste intrebari dar dupa va spun povestea:deci eu am fost cu un baiat l-am iubit mult cred ca si el vreau acum sa va intreb de unde sti sigur ca te iubeste? eu simteam de exemplu inainte sa fim impreuna ma intreba daca poate sa bata pe cineva care se lua de mine, cum ii sta parul (i-am atins parul si ne-am privit in ochilove struck)a luat id ul meu de la un prieten nu a avut curajul sa ma intrebe pe mine si cand a aflat ca il iubeste la scoala doua colege de ale lui m-au intrebat il >placi? eu nu si el era la usa si cand a auzit il placi sa intors privirea de ce credeti? apoi a iesit in curte. Si se zvonea la scoala cum ca nu ma iubeste si ca isi bate joc de mine (atunci eram cu el)si eu nu suportam si am vorbit cu el pe mess si i-am zis ce se zice despre,, el,, si a zis daca nu mai vreau sa fiu cu el bine apoi ca sunt de ce credeti? din nervi a zis? sau a zis adevarul ca colegilor poate asta le zicea dar prietenei mele nu ii zicea ca ma iubeste si uite pana acum suntem despartiti si ne purtam ca doi anonimi pe 13 credeam ca vom fi din nou impreuna dar din momentul ce mi-am pierdut speranta si a doua zi la scoala eram suparat si nu mai credeam in nimic, eu ma jucam cu un baiat mai mic e de treaba si el zicea ca am pus mana pe fund si s-a uitat la mine si imi zambea si i-am tras una cu cornu pe spate piciul a intrebat:daca poate sa vina la noi in clasa eu am zis da si fostul face ooo iarasi din nou i-am tras una si ne-am atins mainele (ce frumos) voi ce credeti de ce zicea asta? raspundeti si la celalalte funda si vot!:* multumesc!

1 răspuns:
| AndReeA113 a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bine ar fi sa vorbesti face2face cu el.