| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU si la multi ani!:*as vrea sa ma ajutati la o mica problema dar mai intai sa va explic cum merge treaba, deci dupa ce fostul iubit nu ma baga in seama de cateva luni nu stiu cum s-a intamplat dar cand a venit in parc a stat cu mine si cu o fata si eu am un frate care e in clasa cu el a intrebat de el si s-a cam apropiat de mine (la fata era vesel asa )apoi seara cand stateam pe banca nu toti el tot se uita la mine desi faceam glume el nu radea doar se uita si pe prietena mea nu o lasa in pace. Ne-am dus intr-o scara unde el arunca cu reviste in mine si isi cerea scuze, mai era un baiat cu noi si eu cu aceea fata ne uitam pe telefonul lui la orarul de scoala (ma rog suntem in vacanta dar eram curioasa)si l-am intrebat eu ceva si fostul se uita la mine si imi zambea. de cateva ori era sa ne atingem mainele ce frumos apoi ia cerut idul lui prietena mea voi ce 1.credeti ma place pe mine sau pe aia? 2.de ce ia cerut idul? 3.de ce tot sa comportat asa cu mine de obicei nu facea asa 4. si de ce credeti ca se uita la mine si imi zambea! va rog raspundeti la cele 4 intrebari va rogg fiti seriosi de anul nou la multi ani! si dau funda si vot! la cel mai bun raspuns la restul numai vot!

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

1)Eu zic ca de tine ii place. S-o tragi de limba pe prietena ta si s-o intrebi ce ii zice fostul tau pe mess ei. Daca i-a luat id-ul doar asa, o poti ruga pe prietena ta sa-l intrebe pe el ce simte pentru tine, daca inca te mai place:*winking
2)Id-ul i l-a cerut probabil pentru ca i se pare ca e o persoana ok, de gasca dar si sa te faca geloasa
3)ii e dor de tine sau daca se comporta cam ciudat si zambea aiurea probabil era beat si nu realiza ce faceahee hee
4)ii place cum arati, inca ii esti simpaticahappy
Sper ca te-am ajutat:*La multi ani si tie!

4 răspunsuri:
| IubesteEa explică:

Multumesc la multi ani!

| DeepLooking a răspuns:

Buna! Parerea mea e ca a vazut ce a pierdut si ii cam place de tine, iar faza cu id-ul prietenei tale cred ca a fost ca sa te faca geloasa.Cred ca s-a comportat asa pentru ca ii place de tine...si zambea pentru ca a simtit ca inca mai tii la el. Parerea mea e sa il lasi pe el sa vina la tine, sa vezi daca vrea sa va impacati.happy Ce pot sa iti zic...succes! :*

| Xtreme554 a răspuns:

Parerea mea e ca inca te place dar nu are curaj sa eu mai zica o data.Asa sunt baietii. Faza cu idul prietenei tale era ori ptc sa te faca geloasa si tu sa vii disperata la el sa va impacati. Faptul ca se uita numai la tine demonstreza ca inca mai e atras de tine si ar mai vrea sa stea impreuna cu tine.Si faza cu atinsul mainilor era in mod foarte bun ca sa fie mai aproape de tine [parerea mea] daca te-am ajutat fundabig grinbig grinbig grin mersi!

| xISaZzZz a răspuns:

Buna ale :*. Eu cred ca pr tau te foloseste pentru a fi cu cealalta prietena a ta ...Iti zambeste ca sa nu-ti dai seama ca o place pe prietena ta.acum nushh e doar o parere dar bafta in continuare.La multi ani :* :* :* :X :X :X