| IubesteEa a întrebat:

TPU credeti ca merita sa schimbam ceva in Romania daca da ce ati schimba voi? daca ati fi un inger pe pamant ce ati face? ati ajuta oamenii buni? scuze doar curioasa merita sa schimbam Romania din o tara cu injuraturi, cu ura, cu batjocorii, cu batalii, cu viata si moarte intr-una in care numai fericiriea, iubirea, pacea bate la usa? acum va intreb pe voi ca sunt unii oameni pe Pamant in care daca ne-am spune aceasta parere ne-ar injura! asa dupa ce raspundeti la intrebarile de sus multumesc! mai raspundeti la una dau funda si vot! deci vineri cand am plecat de la scoala eu plac un baiat stati linistiti cu cartea imi merge bine asa eu plangeam ca nu ma mai baga inseama si vineri pur si simplu el vorbea cu mine a vrut sa imi arate un desen si se apropia de mine imi zambea se ruga de fratimiu sa mai stam voi ce credeti? asa si sambata cea mai groaznica zi eu credeam ca o place pe prietena mea findca numai pe ea o striga se tinea dupa ea ma rog o mai facea in toate felurile si ne-am certat nu din cauza asta lol findca el zicea ca eu ma bag ca proasta inseama sa il apar pe fratimiu asa si si ne-am facut in toate felurile si duminica am vorbit pe mess si a zis ca eu am inceput si din asta ma facea asa ca eu l-am facut prost si incercand sa se razbune pe mine ma imitalaughing credeti ca tine la mine? si duminica am aflat ca prietena mea cu el au stat in fata blocului meu fara sa ma cheme afara ori a stat cu ea sa vorbeasca despre mine ori nu stiu si nu cred ca o place e mica de inaltime, zice ea ca are iubit si in primul rand ea la facut sarac si el o mai face uneori proasta deci nu are cum voi de ce credeti? scuze de gramatica ma grabesc ca s-ar putea sa vada fratimiu si sa -i zica si nu am chef sa ma cert cu el cu asta pe care il plac si cand am iesit afara in curtea scolii era la teren si el tot timpul se uita la mine mi-a zis o colega asta de mult ca trage cu ochiul la mine de fapt el e fostul ca am mai fost impreuna si ii zicea colegei mele ca isi bate joc de mine si ea mi-a zis ca daca nu era el cu prietenii lui ii spunea ca ma iubeste de unde sa stie ea asta? si la prietena mea i-a zis de 3 ori ca ma iubeste mult si chestii din astea vorbele au fost de anul trecut dar credeti ca ma mai iubeste? va rog raspundeti la intrebarii fundaA! si vot!
Ai un raspuns pentru alexeyndra?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu ma pun in pielea de presedinte pentru ca am spus de cateva ori ce as face in Romania (totul sa fie bine, mai multe posturi de munca, un salariu mai bun si mai multa restrictie cu hotii, violatorii, pedofilii, etc). In viata asta asa cruda cum o fi eu am doar un scop (sa devin sofer pe TIR doar atat ii cer lui Dumnezeu si sunt sigur ca voi ajunge acolo) apoi cand ajung in azil las casa la o familie fara casa si donez banii la un centru de copii orfani.

| Miriam9 a răspuns:

Leave it as it is! and ce dracu e cu toata drama de mai sus? ai mai mult de 9 ani? eu zic sa astepti sa mai cresti pana sa ajungi sa umblii dupa baieti.O sa ai o viata sa faci asta. Bucura-te de copilarie,,, o sa imi dai dreptate peste cativa ani:*

| AtlantisMe a răspuns:

As schimba tot sistemul primarie, prefectura, senat, presedinte si etc cu straini - japonezi, englezi, germani. As baga si in toate firmele mari la conducere straini.

| Blacksaber a răspuns:

Daca as fi presendinte mas rade de Basescu ca nu mai e si ii zic:Vezi ecofree daca nu-ti da-i interes pentru tare ce patestilaughing